Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rakovník 8.12.

9. 12. 2019

Halový turnaj Rakovník

 

V neděli 8. 12. 2019 sehrála v Rakovníku starší přípravka U11 ročník 2009 halový turnaj, na kterém změřila své síly s dalšími šesti účastník turnaje.

 

Trenér Kopecký : První zápas nedělního turnaje nám přidělil Sokol Nové Strašecí zápas skončil výhrou mosteckého týmu 3:0 a jasnou dominancí ve všech herních činnostech. Soupeře jsme k ničemu za celý zápas nepustili a ten vystřelil za 14 minut na naší bránu pouze dvakrát a to po střelách z přímého kopu.
2. Zápas proti Tatranu Rakovník skončil pro nás prohrou 4:0. Soupeř nám předvedl jak se využívají šance a z osmi střel na bránu nám dal čtyři branky. Nic na tom nezměnilo ani to, že jsme po celý zápas byli lepším týmem co se týče držením míče a kombinace. Ale bohužel před brankou jsme se stali bezzubý a nedokázali jsme zakončovat ani v těch nejvyloženějších šancí.
3. Zápas proti Baníku Libušín skončil vítězstvím mosteckého týmu 5:2. Kde jsme slabšímu soupeři nedali sebemenší šanci a v celém zápase dominovali a prezentovali s jakou hru by jsme chtěli hrát.
Další zápas proti SK Lhota skončil vítězstvím Mosteckého týmu 3:0. Houževnatého soupeře, který dá se říct že jen bránil jsme nedokázali dlouho překonat ať jsme byli mnohem lepší v držení míče a i tady se hrálo na jednu branku. Hodně šancí které jsme měli skončilo mimo branku a nebo na brankáři samotném. V tomto zápase jsme hráli velmi pozorně v obraně a trpělivě čekali na chyby soupeře, které přišli skoro až v samotném konci utkání.
Předposlední zápas dnešního turnaje, kde se naším soupeřem se stal SK Petřín Plzeň jsme zvládli jak po herní taky po taktické stránce a zaslouženě vyhráli 1: 0. Poslední zápas s SKP Rakovník jsme vyhráli 2: 0 a z turnaje si dovážíme 2 místo. Mrzet nás může jen nezvládnutí zápasu proti Tatranu Rakovník a využívání gólových příležitostí. Jinak jsme během celého turnaje byli mnohem lepší než naši ostatní soupeři a to jak ve hře 1:1 tak i v kombinaci a pohybem všech hráčů.

 

Výsledky Mostu:

Mostecký FK – Sokol Nové Strašecí 3:0

Mostecký FK – Tatran Rakovník 0:4

Mostecký FK – Baník Libušín 5:2

Mostecký FK – SK Lhota 3:0

Mostecký FK – SK Petřín Plzeň 1:0

Mostecký FK – SKP Rakovník 2:0

 

Sestava Mostu: Lipert, Stoklas, Maidl, Žák O., Procházka, Patera, Stefan, Keller.